شما اینجا هستید: خانه » Databases » رویداد TehranDB | تهران دی بی

رویداد TehranDB | تهران دی بی

در طول ماه رویداد های زیادی در ارتباط با زبان های برنامه نویسی مختلف مثل PHP یا Python و یا Java در تهران و دیگر شهرها برگزار میشه. مدتی بود که با همکارم علی، در ارتباط با فقدان رویداد و دورهمی بین علاقه مندان به حوزه ی دیتابیس صحبت می کردیم. تا اینکه تصمیم گرفتیم رویدادی در ارتباط با مباحث مختلف دیتابیس برپا کنیم.

اسم این رویداد هم مشابه با خیلی از رویداد های دیگه ای که در تهران برگزار میشه با اسم Tehran شروع کردیم و قسمت دومش هم چون در ارتباط با Database هستش، DB انتخاب کردیم و در نهایت اسم این رویداد رو TehranDB گذاشتیم.

این رویداد قرار هست آخرین سه شنبه ی هر ماه در قالب وبینار برگزار بشه. البته ما خیلی دوست داریم رویداد رو به صورت حضوری برگزار کنیم اما تا رسیدن به این شرایط فعلا این رویداد رو در قالب وبینار برگزار می کنیم.

هدف اصلی این رویداد دورهمی دوستانی هست که یا خیلی توی این حوزه فعال هستن و یا دوست دارن اطلاعات بیشتری در حوزه ی Database داشته باشن. توی این رویداد هر کسی با هر سطح دانشی میتونه شرکت کنه و یا صحبت کنه. من و علی هم تصمیم گرفتیم این رویداد رو سرپا نگه داریم و هر ماه به طور منظم اون رو برگزار کنیم.

از همه ی دوست داران این حوزه دعوت می کنم که در این رویداد حضور داشته باشن و نظرات خودشون رو با ما در میان بذارن.

با هماهنگی های انجام شده اولین جلسه ی TehranDB | تهران دی بی، سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ برگزار میشه. ما تو این وبینار سعی می کنیم اول به اهداف TehranDB بپردازیم نظرات بچه هایی که حاضر هستن رو داشته باشیم و در انتها برای شروع رسمی این رویداد بنده ارائه ای در ارتباط با “انواع Replication در MySQL/MariaDB” داشته باشم.

آدرس وب سایت اطلاع رسانی TehranDB

آدرس کانال اطلاع رسانی تلگرام TehranDB

 

من هامون محمدیان پور هستم. تخصص اصلی من مدیریت دیتابیس های MySQL/MariaDB می باشد. در حال حاضر به عنوان مدیر دیتابیس و عضو تیم معماری و زیرساخت شرکت Lifeweb مشغول به کار هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *